www.Fawag-Lite.pl
Kasa fiskalna Fawag Lite Online Kasa fiskalna Fawag Lite Online Kasa fiskalna Fawag Lite Online

Kasa fiskalna Fawag Lite Online

Oto kompaktowa, solidnie wykonana i prosta w obsłudze kasa Fawag, która zaoferuje Ci stosowanie funkcjonalności urządzenia online. Ten model nie tylko jest kompatybilny z wieloma terminalami do kart płatniczych, ale także zapewnia transmitowanie informacji do Centralnego Repozytorium Kas oraz samoistnie gromadzi istotną dokumentację w pamięci chronionej. Ponadto, Lite Online posiada wyraziste, podświetlane ekrany LCD, klawiaturę ze skrótami klawiszowymi i wydajny mechanizm termiczny. Ta kasa fiskalna może również współpracować z innymi urządzeniami w systemie sprzedaży oraz funkcjonować na zasilaniu akumulatorowym. Nie czekaj, zainwestuj w zaawansowaną technologię Fawag!

Online\'owe funkcje w standardzie

Wdrażając tę kasę fiskalną marki Fawag, zyskasz zaawansowane techniczne urządzenie rejestrujące, które zostało wyposażone w pełną funkcjonalność online. Ten kompaktowy model gwarantuje przede wszystkim kompatybilność z różnorodnymi terminalami do kart płatniczych oraz przesyłanie wymaganych informacji do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Urządzenie zapewni Ci również wybór sposobu transmisji danych. Fawag Lite Online może się komunikować z CRK zarówno przy pomocy złącza LAN, jak i po podłączeniu do komputera z dostępem do internetu (za pośrednictwem USB). Oprócz tego, po wyborze opcjonalnego modemu, urządzenie wyśle wymagane dane w trybie bezprzewodowym.

Udogodnienia dostępne dzięki pamięci chronionej

Kasa rejestrująca Fawag Lite Online została wyposażona w pamięć chronioną. Wspomniana technologia sprawia, że urządzenie automatycznie archiwizuje istotne dane na temat prowadzonej sprzedaży - w formie cyfrowej, na karcie microSD/microSDHC. W pamięci chronionej Fawag Lite Online zapisywane są m.in. kopie paragonów fiskalnych, które wydano klientom. Dzięki temu przechowywanie dokumentacji firmowej stanie się nie tylko przyjazne, ale również bezpieczne. Tym bardziej, że urządzenie pozwala na zdalną archiwizację danych, np. na dysku twardym komputera.

Prosta wymiana rolki papieru termicznego

Model Lite Online korzysta jednorazowo z 1 rolki papieru o szerokości 57 mm oraz długości do 30 metrów. Wspomniany materiał eksploatacyjny jest używany przez kasę rejestrującą zarówno do wystawiania paragonów dla klientów, jak i innych dokumentów, m.in. raportów dobowych czy miesięcznych. Co więcej, urządzenie zapewnia bardzo prostą wymianę rolki papieru termicznego oraz drukuje z prędkością do 16 linii/s.

Płynna współpraca z innymi urządzeniami w systemie

Ta niewielka kasa fiskalna znajdzie zastosowanie nawet w rozwiązaniu systemowym, w którym funkcjonuje kilka urządzeń. Model Lite Online już w standardzie obsługuje różne interfejsy komunikacyjne: port LAN/Ethernet, wejście USB oraz 2 złącza RS-232. Kasa od Fawag może więc płynnie współpracować zarówno z komputerem czy terminalem komputerowym, jak i ze skanerem kodów kreskowych, terminalem płatniczym, szufladą kasjerską oraz wagą.

Przyjazna obsługa i tryb szybkiej sprzedaży

Dużym atutem Lite Online jest prosta obsługa. A w największej mierze decydują o tym 2 ogniwa urządzenia. Po pierwsze, w kasie obecna jest klawiatura z przyciskami funkcyjnymi. Lite Online oferuje więc skonfigurowanie do 16 skrótów, które można wykorzystać m.in. do szybkiej sprzedaży popularnych produktów albo usług. Po drugie, urządzenie posiada 2 wyraziste wyświetlacze LCD - klienta oraz operatora - gwarantujące dostęp do czytelnych informacji na temat przebiegu obsługi. Nie czekaj, zainwestuj w przyjazną technologię Fawag!

Precyzyjna identyfikacja produktów i usług

W przypadku Fawag Lite Online szczegółowa identyfikacja małej bazy PLU nie będzie żadnym kłopotem! To urządzenie zapewnia bowiem zdefiniowanie 2 000 produktów bądź usług, które można dodatkowo podzielić na 16 grup towarowych. Warto również zaznaczyć, że model Lite Online pozwala na drukowanie długich nazw konkretnych elementów asortymentu - nawet do 40 znaków. Kasa Fawag uwolni Cię więc od używania nieczytelnych skrótów.

Kompaktowa i solidna konstrukcja

Fawag Lite Online jest wszechstronnym urządzeniem fiskalnym, które bez kłopotu zmieści się nawet na bardzo małych stanowiskach pracy. Co więcej, wspomniana kasa radzi sobie znakomicie także przy prowadzeniu handlu mobilnego. A wszystko to za sprawą niewielkich gabarytów tego urządzenia, które wynoszą zaledwie 179 x 97 x 191 mm (szerokość, wysokość, długość). Dodatkową zaletą kasy Fawag jest natomiast to, że charakteryzuje się ona solidnym wykonaniem i możliwością pracy w temperaturze od 5 do 40 stopni Celsjusza.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Fawag Lite!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Farex Online Pro 300

Kasa fiskalna
Farex Online Pro 300

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij